Raadsleden

Huidig

Fracties

GroenLinks

9 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Jeffry van Hoorn Fractievoorzitter en raadslid
  2. Femke Folkerts Raadslid
  3. Elte Hillekens Raadslid
  4. Justine Jones Raadslid
  5. Benni Leemhuis Raadslid
  6. Sophie Middelhuis Raadslid
  7. Ceciel Nieuwenhout Raadslid
  8. Peter Swart Raadslid
  9. Tim van de Vendel Raadslid
  10. Jan Visser Woordvoerder

PvdA

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Joren van Veen Fractievoorzitter en raadslid
  2. Irene Huitema plv. Fractievoorzitter en raadslid
  3. Rozemarijn Gierkink Raadslid
  4. Rita Pestman Raadslid
  5. Jahir Scoop Raadslid
  6. Rico Tjepkema Raadslid
  7. Fettie Mollema Woordvoerder

D66

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Jim Lo-A-Njoe Fractievoorzitter en raadslid
  2. Mirjam Gietema plv. Fractievoorzitter en raadslid
  3. Maria Martinez Doubiani Raadslid
  4. Andrea Poelstra-Bos Raadslid
  5. Tom Rustebiel Raadslid
  6. Vincent Boswijk Woordvoerder

Partij voor de Dieren

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. Wesley Pechler Fractievoorzitter en raadslid
  2. Janette Bosma plv. Fractievoorzitter en raadslid
  3. Bart Hekkema Raadslid
  4. Terence van Zoelen Raadslid

Stadspartij 100% voor Groningen

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Stadspartij 100% voor Groningen
  1. Amrut Sijbolts Fractievoorzitter en raadslid
  2. Yaneth Menger plv. Fractievoorzitter en raadslid
  3. Niels Hilboesen Raadslid
  4. Mariska Sloot Raadslid
  5. Marcel den Os Woordvoerder
  6. René Staijen Woordvoerder

SP

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van SP
  1. Daan Brandenbarg Fractievoorzitter en raadslid
  2. Jurrie Huisman Raadslid
  3. Floor Mertens Raadslid
  4. Hans de Waard Raadslid

VVD

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Ietje Jacobs - Setz Fractievoorzitter en raadslid
  2. Elisabeth Akkerman Raadslid
  3. Rik Heiner Raadslid
  4. Fokke Veenstra Woordvoerder

Student en Stad

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Student en Stad
  1. Daan Swets Fractievoorzitter en raadslid
  2. Olivier van Schagen Raadslid
  3. Pablo Vermerris Raadslid
  4. Justin Uitendaal Woordvoerder
  5. Tycho Wuestman Woordvoerder

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Peter Rebergen Fractievoorzitter en raadslid
  2. Laurent Dwarshuis Raadslid
  3. Rosalie van der Heide Woordvoerder
  4. Alexandra Matz Woordvoerder

CDA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Jalt de Haan Fractievoorzitter en raadslid
  2. Etkin Armut Raadslid
  3. Izaak van Jaarsveld Woordvoerder
  4. Sander Kooi Woordvoerder

Partij voor het Noorden

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor het Noorden
  1. Leendert van der Laan Fractievoorzitter en raadslid
  2. Evelien Bernabela Raadslid
  3. Matthijs Hekert Woordvoerder

PVV

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. Kelly Blauw Fractievoorzitter en raadslid

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

45 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Elisabeth Akkerman Gemeenteraadslid
  2. Etkin Armut Gemeenteraadslid
  3. Evelien Bernabela Gemeenteraadslid
  4. Kelly Blauw Gemeenteraadslid
  5. Janette Bosma Gemeenteraadslid
  6. Daan Brandenbarg Gemeenteraadslid
  7. Laurent Dwarshuis Gemeenteraadslid
  8. Femke Folkerts Gemeenteraadslid
  9. Rozemarijn Gierkink Gemeenteraadslid
  10. Mirjam Gietema Gemeenteraadslid
  11. Jalt de Haan Gemeenteraadslid
  12. Rik Heiner Gemeenteraadslid
  13. Bart Hekkema Gemeenteraadslid
  14. Niels Hilboesen Gemeenteraadslid
  15. Elte Hillekens Gemeenteraadslid
  16. Jeffry van Hoorn Gemeenteraadslid
  17. Jurrie Huisman Gemeenteraadslid
  18. Irene Huitema Gemeenteraadslid
  19. Ietje Jacobs - Setz Gemeenteraadslid
  20. Justine Jones Gemeenteraadslid
  21. Leendert van der Laan Gemeenteraadslid
  22. Benni Leemhuis Gemeenteraadslid vanaf 22-05-2024
  23. Jim Lo-A-Njoe Gemeenteraadslid
  24. Maria Martinez Doubiani Gemeenteraadslid
  25. Yaneth Menger Gemeenteraadslid
  26. Floor Mertens Gemeenteraadslid
  27. Sophie Middelhuis Gemeenteraadslid
  28. Ceciel Nieuwenhout Gemeenteraadslid
  29. Wesley Pechler Gemeenteraadslid
  30. Rita Pestman Gemeenteraadslid
  31. Andrea Poelstra-Bos Gemeenteraadslid
  32. Peter Rebergen Gemeenteraadslid
  33. Tom Rustebiel Gemeenteraadslid
  34. Olivier van Schagen Gemeenteraadslid
  35. Jahir Scoop Gemeenteraadslid
  36. Amrut Sijbolts Gemeenteraadslid
  37. Mariska Sloot Gemeenteraadslid
  38. Peter Swart Gemeenteraadslid
  39. Daan Swets Gemeenteraadslid
  40. Rico Tjepkema Gemeenteraadslid
  41. Joren van Veen Gemeenteraadslid
  42. Tim van de Vendel Gemeenteraadslid
  43. Pablo Vermerris Gemeenteraadslid
  44. Hans de Waard Gemeenteraadslid
  45. Terence van Zoelen Gemeenteraadslid

Burgemeester

Bekijk pagina
Leden van Burgemeester
  1. Koen Schuiling Burgemeester

Griffier

Leden van Griffier
  1. Josine Spier Griffier

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Koen Schuiling Burgemeester
  2. Josine Spier Griffier
  3. Peter Kommerij Secretaris
  4. Kelly Blauw Fractievoorzitter
  5. Daan Brandenbarg Fractievoorzitter
  6. Jalt de Haan Fractievoorzitter
  7. Jeffry van Hoorn Fractievoorzitter
  8. Ietje Jacobs - Setz Fractievoorzitter
  9. Leendert van der Laan Fractievoorzitter
  10. Jim Lo-A-Njoe Fractievoorzitter
  11. Wesley Pechler Fractievoorzitter
  12. Peter Rebergen Fractievoorzitter
  13. Amrut Sijbolts Fractievoorzitter
  14. Daan Swets Fractievoorzitter
  15. Joren van Veen Fractievoorzitter

Audit Committee

7 zetels
Bekijk pagina
Leden van Audit Committee
  1. Peter Kommerij Secretaris
  2. Elisabeth Akkerman Raadslid
  3. Laurent Dwarshuis Raadslid
  4. Niels Hilboesen Raadslid
  5. Leendert van der Laan Raadslid
  6. Daan Swets Raadslid
  7. Joren van Veen Raadslid
  8. Tim van de Vendel Raadslid

Agendacommissie

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
  1. Ceciel Nieuwenhout Voorzitter agendacommissie
  2. Josine Spier Griffier
  3. Wolbert Meijer Secretaris
  4. Irene Huitema Raadslid
  5. Jim Lo-A-Njoe Raadslid
  6. Amrut Sijbolts Raadslid
  7. Terence van Zoelen Raadslid

Begeleidingscommissie Aardbevingdossier

8 zetels
Bekijk pagina
Leden van Begeleidingscommissie Aardbevingdossier
  1. Etkin Armut Raadslid
  2. Justine Jones Raadslid
  3. Leendert van der Laan Raadslid
  4. Rita Pestman Raadslid
  5. Peter Rebergen Raadslid
  6. Tom Rustebiel Raadslid
  7. Pablo Vermerris Raadslid
  8. Jan Visser Raadslid

Klankbordgroep Omgevingswet

7 zetels
Bekijk pagina
Leden van Klankbordgroep Omgevingswet
  1. Mariska Sloot Voorzitter
  2. Wolbert Meijer Secretaris
  3. Evelien Bernabela Raadslid
  4. Mirjam Gietema Raadslid
  5. Rik Heiner Raadslid
  6. Bart Hekkema Raadslid
  7. Elte Hillekens Raadslid
  8. Olivier van Schagen Raadslid
  9. Rico Tjepkema Raadslid

Klankbordgroep Rekenkamer

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Klankbordgroep Rekenkamer
  1. Elte Hillekens Raadslid
  2. Maria Martinez Doubiani Raadslid
  3. Jahir Scoop Raadslid
  4. Mariska Sloot Raadslid

Werkgeverscommissie

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Werkgeverscommissie
  1. Ietje Jacobs - Setz Raadslid
  2. Wesley Pechler Raadslid
  3. Amrut Sijbolts Raadslid

Leden Algemeen bestuur Meerschap Paterswolde

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Leden Algemeen bestuur Meerschap Paterswolde
  1. Andrea Poelstra-Bos Raadslid
  2. Tim van de Vendel Raadslid

Lid Bestuur Sociaal Fonds Groningen

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Lid Bestuur Sociaal Fonds Groningen
  1. Yaneth Menger Raadslid

Leden stuurgroep revitalisering Stadhuis

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Leden stuurgroep revitalisering Stadhuis
  1. Jalt de Haan Raadslid
  2. Amrut Sijbolts Raadslid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Josine Spier Griffier
  2. Peter Kommerij Sr. Raadsadviseur
  3. Wolbert Meijer Sr. Raadsadviseur
  4. Willeke Bierman Raadsadviseur
  5. Sven van Erp Raadsadviseur
  6. Anne Viersen Raadsadviseur
  7. Roelf Reinders Communicatie adviseur
  8. Esther Dallinga Sr. Medewerker Griffiebureau
  9. Y. Sikken Medewerker Griffiebureau
  10. Rie Waijer Medewerker Griffiebureau

Voorzitter

Bekijk pagina
Leden van Voorzitter
  1. Etkin Armut Voorzitter
  2. Daan Brandenbarg Voorzitter
  3. Mirjam Gietema Voorzitter
  4. Elte Hillekens Voorzitter
  5. Jeffry van Hoorn Voorzitter
  6. Irene Huitema Voorzitter
  7. Justine Jones Voorzitter
  8. Jim Lo-A-Njoe Voorzitter
  9. Maria Martinez Doubiani Voorzitter
  10. Ceciel Nieuwenhout Voorzitter
  11. Koen Schuiling Voorzitter
  12. Jahir Scoop Voorzitter vanaf 10-01-2024
  13. Amrut Sijbolts Voorzitter
  14. Joren van Veen Voorzitter
  15. Tim van de Vendel Voorzitter
  16. Jan Visser Voorzitter
  17. Terence van Zoelen Voorzitter

Voorzitter gemeenteraad

Bekijk pagina
Leden van Voorzitter gemeenteraad
  1. Koen Schuiling Voorzitter van de raad

Plv. voorzitter gemeenteraad

Bekijk pagina
Leden van Plv. voorzitter gemeenteraad
  1. Ceciel Nieuwenhout plv. voorzitter
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens