Agenda

Vandaag
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Nieuwjaarsfeest 2020

Forum Groningen
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Start toekomstvisie 2040 Nationaal Programma Groningen

Voormalig gemeentehuis Ten Boer, Hendrik Westerstraat 24
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
2 Activiteiten

Uitnodiging Kansrijke Start Groningen

Martini Paviljoen

Uitnodiging gebiedssessie Kaderrichtlijn Water (KRW)

Oldehove
1 Activiteiten

Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken

Van Schendelstraat 9
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging Dorpskerkconcert Haren Pianokwartet

Dorpskerk Haren

Activiteiten in januari 2020

Nieuwjaarsfeest 2020 19:00 02:00 locatie: Forum Groningen
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Commissie werkwijze raad 13:00 23:59 locatie: Nieuwe B&W kamer
Informatiebijeenkomst co-creatie Kloppend Hart Paddepoel (B&V/R&W) 14:30 16:00 locatie: Buurtcentrum TuinPad, Bessemoerstraat 4
Gecombineerde commissie 16:30 23:59 locatie: Oude raadzaal
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Oude raadzaal
Start toekomstvisie 2040 Nationaal Programma Groningen 17:00 19:00 locatie: Voormalig gemeentehuis Ten Boer, Hendrik Westerstraat 24
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Nieuwe B&W kamer
Scholing (raad) 10:00 12:00 locatie: Hoorzittingzaal Kreupelstraat
Technische sessie afvalbeleid (intern) 10:30 12:00 locatie: Stadhuis (Oude Raadzaal)
Werkbezoek Aanpak Ring Zuid 13:00 15:00 locatie: Informatiecentrum Paviljoen Ring Zuid (Muntinglaan)
Actualiteitendebat 15:30 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Gecombineerde commissie 16:30 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
GEANNULEERD: Uitnodiging ESNS Duurzaamheidstour 18:00 20:00 locatie: vanaf Grote Markt
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Klimaattour 13:30 14:30 locatie: Voor Stadhuis
Uitnodiging CMO STAMM Kennisreeks lokale democratie 15:00 17:00 locatie: De Melkfabriek te Bunne
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 19:30 21:30 locatie: 't Dok (Lewenborg)
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Begeleidingscommissie Stationsgebied 10:00 11:30 locatie: B&W kamer
Benen-op-tafel-sessie versterking social basis (O&W) 10:00 12:00 locatie: Poortershoes, Oosterweg 13
informatieve bijeenkomst Omgevingswet 13:00 16:00 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging Wetenschap en Politiek brengen elkaar verder 16:00 20:00 locatie: De Beurs te Leeuwarden
Gecombineerde commissie 16:30 23:59 locatie: Oude raadzaal
Uitnodiging bewonersbijeenkomst Nieuwe Energie Selwerd - Tracé Mispellaan 19:30 21:30 locatie: Buurtcentrum Sonde 2000, Eikenlaan 288-1
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Oude raadzaal
Uitnodiging Raad van Kinderen 15:00 17:00 locatie: Stadhuis (oude raadzaal)
Leergang Taaie Thema's en Duivelse Dilemma's 2020 17:00 22:00 locatie: diverse locaties en data
Conferentie Regionale Energiestrategie Groningen 23 januari 2020 18:30 21:45 locatie: Zuidbroek
Uitnodiging Kansrijke Start Groningen 16:30 18:00 locatie: Martini Paviljoen
Uitnodiging gebiedssessie Kaderrichtlijn Water (KRW) 19:15 21:30 locatie: Oldehove
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 19:30 21:30 locatie: Van Schendelstraat 9
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Nieuwe B&W kamer
Kennismaking met dorpshuizen voorm. gem. Ten Boer 10:00 14:00 locatie: Dorpshuis Kerstraat 5 Thesinge
Begeleidingscommissie Aardbevingsdossier (intern) 13:00 14:00 locatie: n.t.b.
gemeenteraad 16:30 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging Dorpskerkconcert Haren Pianokwartet 15:30 18:00 locatie: Dorpskerk Haren