Vandaag
2 Activiteiten

Uitnodiging Kansrijke Start Groningen

Martini Paviljoen

Uitnodiging gebiedssessie Kaderrichtlijn Water (KRW)

Oldehove
1 Activiteiten

Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken

Van Schendelstraat 9
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging Dorpskerkconcert Haren Pianokwartet

Dorpskerk Haren
Geen activiteiten
2 Activiteiten

Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Bruist!

Het Trefpunt Beijum

Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken

Café de Sleutel
1 Activiteiten

Uitnodiging opening containertuin Vinkhuizen

bij de Goudflat
1 Activiteiten

officiële opening vernieuwde Nabershof

De Nabershof
1 Activiteiten

Uitnodiging lokale raadsleden uit de Noordelijke Prov. voor debat over het belang van raadsleden

Ommen
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging Groningen Airport Eelde

Luchthavenrestaurant Bites en Flights
1 Activiteiten

Uitnodiging VNG Atriumlezing 'Sociaal domein in de lokale democratie'

Den Haag
1 Activiteiten

Uitnodiging afscheidsfeest woningen Selwerd

op het binnenterrein van de Berkenlaan en de Eglantierstraat
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Agendacommissie

Extern
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
2 Activiteiten

Uitnodiging Groningen Airport Eelde

Luchthavenrestaurant Bites en Flights

technische sessie RES

Zuiderdiep
1 Activiteiten

Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten

Assen
2 Activiteiten

Uitnodiging Raad van Kinderen

Radesingel

Uitnodiging Wintercafé

in de FPC VAN MESDAG
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten

Activiteiten in februari 2020

Uitnodiging Kansrijke Start Groningen 16:30 18:00 locatie: Martini Paviljoen
Uitnodiging gebiedssessie Kaderrichtlijn Water (KRW) 19:15 21:30 locatie: Oldehove
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 19:30 21:30 locatie: Van Schendelstraat 9
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Nieuwe B&W kamer
Kennismaking met dorpshuizen voorm. gem. Ten Boer 10:00 14:00 locatie: Dorpshuis Kerstraat 5 Thesinge
Begeleidingscommissie Aardbevingsdossier (intern) 13:00 14:00 locatie: n.t.b.
gemeenteraad 16:30 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging Dorpskerkconcert Haren Pianokwartet 15:30 18:00 locatie: Dorpskerk Haren
Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Bruist! 19:30 21:30 locatie: Het Trefpunt Beijum
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 20:00 22:00 locatie: Café de Sleutel
Werkbezoek agrariërs LTO-Noord 09:00 12:00 locatie: Bouwerschapweg 52, Ten Boer
Werkbezoek Stichting WIJ (intern) -cie O&W 14:00 16:00 locatie: intern
Gecombineerde commissie 16:30 23:59 locatie: Oude raadzaal
Gecombineerde commissie 19:59 23:59 locatie: Oude raadzaal
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging opening containertuin Vinkhuizen 10:00 11:00 locatie: bij de Goudflat
officiële opening vernieuwde Nabershof 13:01 15:01 locatie: De Nabershof
Uitnodiging lokale raadsleden uit de Noordelijke Prov. voor debat over het belang van raadsleden 10:00 13:00 locatie: Ommen
Uitnodiging Groningen Airport Eelde 19:00 22:00 locatie: Luchthavenrestaurant Bites en Flights
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Rekenkamer 09:30 23:59 locatie: Oude raadzaal
Commissie werkwijze raad 13:00 23:59 locatie: Nieuwe B&W kamer
gemeenteraad 16:30 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging Mantelzorgondersteuning in de palliatieve fase Theatervoorstelling 19:00 21:00 locatie: Immanuelkerk
Uitnodiging VNG Atriumlezing 'Sociaal domein in de lokale democratie' 16:00 17:15 locatie: Den Haag
Uitnodiging afscheidsfeest woningen Selwerd 17:30 19:00 locatie: op het binnenterrein van de Berkenlaan en de Eglantierstraat
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Extern
Uitnodiging Groningen Airport Eelde 18:30 22:00 locatie: Luchthavenrestaurant Bites en Flights
technische sessie RES 19:30 20:00 locatie: Zuiderdiep
Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten 19:30 21:30 locatie: Assen
Informatiebijeenkomst Kardinge 10:00 11:30 locatie: Kardinge
Werkbezoek Selwerd wijkvernieuwing 13:30 15:30 locatie: wijkbedrijf Selwerd, Bottelroosstraat 3, Groningen
Actualiteitendebat 20:00 23:59 locatie: Oude raadzaal
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Oude raadzaal
Uitnodiging Raad van Kinderen 15:00 17:00 locatie: Radesingel
Uitnodiging Wintercafé 19:00 20:30 locatie: in de FPC VAN MESDAG