Agenda

Vandaag
2 Activiteiten

Uitnodiging Kansrijke Start Groningen

Martini Paviljoen

Uitnodiging gebiedssessie Kaderrichtlijn Water (KRW)

Oldehove
1 Activiteiten

Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken

Van Schendelstraat 9
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging Dorpskerkconcert Haren Pianokwartet

Dorpskerk Haren
Geen activiteiten
2 Activiteiten

Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Bruist!

Het Trefpunt Beijum

Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken

Café de Sleutel
1 Activiteiten

Uitnodiging opening containertuin Vinkhuizen

bij de Goudflat
1 Activiteiten

officiële opening vernieuwde Nabershof

De Nabershof
1 Activiteiten

Uitnodiging lokale raadsleden uit de Noordelijke Provincies voor debat over het belang van raadslen

Ommen
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging Groningen Airport Eelde

Luchthavenrestaurant Bites en Flights
1 Activiteiten

Uitnodiging VNG Atriumlezing 'Sociaal domein in de lokale democratie'

Den Haag
1 Activiteiten

Uitnodiging afscheidsfeest woningen Selwerd

op het binnenterrein van de Berkenlaan en de Eglantierstraat
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
2 Activiteiten

Uitnodiging Groningen Airport Eelde

Luchthavenrestaurant Bites en Flights

technische sessie RES

Zuiderdiep
1 Activiteiten

Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten

Assen
2 Activiteiten

Uitnodiging Raad van Kinderen

Radesingel

Uitnodiging Wintercafé

in de FPC VAN MESDAG
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten

Activiteiten in februari 2020

Uitnodiging Kansrijke Start Groningen 16:30 18:00 locatie: Martini Paviljoen
Uitnodiging gebiedssessie Kaderrichtlijn Water (KRW) 19:15 21:30 locatie: Oldehove
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 19:30 21:30 locatie: Van Schendelstraat 9
Kennismaking met dorpshuizen voorm. gem. Ten Boer 10:00 14:00 locatie: Dorpshuis Kerstraat 5 Thesinge
Begeleidingscommissie Aardbevingsdossier (intern) 13:00 14:00 locatie: n.t.b.
gemeenteraad 16:30 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging Dorpskerkconcert Haren Pianokwartet 15:30 18:00 locatie: Dorpskerk Haren
Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Bruist! 19:30 21:30 locatie: Het Trefpunt Beijum
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 20:00 22:00 locatie: Café de Sleutel
Werkbezoek agrariërs LTO-Noord 09:00 12:00 locatie: Bouwerschapweg 52, Ten Boer
Werkbezoek Stichting WIJ (intern) -cie O&W 14:00 16:00 locatie: intern
Gecombineerde commissie 16:30 23:59 locatie: Oude raadzaal
Gecombineerde commissie 19:59 23:59 locatie: Oude raadzaal
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging opening containertuin Vinkhuizen 10:00 11:00 locatie: bij de Goudflat
officiële opening vernieuwde Nabershof 13:01 15:01 locatie: De Nabershof
Uitnodiging lokale raadsleden uit de Noordelijke Provincies voor debat over het belang van raadslen 10:00 13:00 locatie: Ommen
Uitnodiging Groningen Airport Eelde 19:00 22:00 locatie: Luchthavenrestaurant Bites en Flights
Rekenkamer 09:30 23:59 locatie: Oude raadzaal
Begeleidingscommissie Aardbevingsdossier 12:00 23:59 locatie: Oude raadzaal
Commissie werkwijze raad 13:00 23:59 locatie: Nieuwe B&W kamer
gemeenteraad 16:30 23:59 locatie: Nieuwe raadzaal
Uitnodiging Mantelzorgondersteuning in de palliatieve fase Theatervoorstelling 19:00 21:00 locatie: Immanuelkerk
Uitnodiging VNG Atriumlezing 'Sociaal domein in de lokale democratie' 16:00 17:15 locatie: Den Haag
Uitnodiging afscheidsfeest woningen Selwerd 17:30 19:00 locatie: op het binnenterrein van de Berkenlaan en de Eglantierstraat
Uitnodiging Groningen Airport Eelde 18:30 22:00 locatie: Luchthavenrestaurant Bites en Flights
technische sessie RES 19:30 20:00 locatie: Zuiderdiep
Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten 19:30 21:30 locatie: Assen
Informatiebijeenkomst Kardinge 10:00 11:30 locatie: Kardinge
Werkbezoek Selwerd wijkvernieuwing 13:30 15:30 locatie: NTB
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Extern
Uitnodiging Raad van Kinderen 15:00 17:00 locatie: Radesingel
Uitnodiging Wintercafé 19:00 20:30 locatie: in de FPC VAN MESDAG