2 Activiteiten
18:30
Uitnodiging Groningen Airport Eelde
Uitnodiging Groningen Airport Eelde
Luchthavenrestaurant Bites en Flights
19:30
technische sessie RES
technische sessie RES
Zuiderdiep
1 Activiteiten
19:30
Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten
Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten
Assen
4 Activiteiten
10:00
Informatiebijeenkomst Kardinge
Informatiebijeenkomst Kardinge
Kardinge
2 Activiteiten
15:00
Uitnodiging Raad van Kinderen
Uitnodiging Raad van Kinderen
Radesingel
19:00
Uitnodiging Wintercafé
Uitnodiging Wintercafé
in de FPC VAN MESDAG
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
19:30
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken
Bie de Buuf, Paradijsvogelstr. 10
7 Activiteiten
09:00
Agendacommissie
Agendacommissie
Elders 1
04 maart woensdag
09:00
Agendacommissie
locatie:
Elders 1
10:30
BOT sessie Ma. Akkoord Onderwijs
locatie:
Floreshuis, Floresplein 19
11:45
Energiezuinig en betaalbaar wonen overleg
locatie:
Vergaderzaal 1 (intern)
13:00
Werksessie Stedebouwkundig plan gebiedsontwikkeling zuidzijde (station) (cie. R&W en B&V)
locatie:
Vergaderzaal 1 Radesingel
15:00
Technische sessie IHP (intern)
locatie:
Radesingel 6, Vergaderzaal 1
16:30
Gecombineerde commissie
locatie:
Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
20:00
Gecombineerde commissie
locatie:
Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
5 Activiteiten
09:30
Uitnodiging ondertekening intentieovereenk. skillspark Meerstad
Uitnodiging ondertekening intentieovereenk. skillspark Meerstad
Bureau Meerstad
05 maart donderdag
09:30
Uitnodiging ondertekening intentieovereenk. skillspark Meerstad
locatie:
Bureau Meerstad
12:00
Uitnodiging Bedrijvenvereniging ZO; onthulling standbeeld Thies Dijkhuis
locatie:
Euvelgunnerheem
19:00
Uitnodiging bijeenkomst Veiligheidsplan Veiligheidsregio Groningen 2020-2024
locatie:
Radesingel 6
19:45
Uitnodiging college Tour Aletta Jacobsprijs
locatie:
nnb
20:00
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken
locatie:
Wijkrestaurant De Duindoorn, Duindoornstr. 91
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
16:45
Uitnodiging MEE Groningen ontwikkelingen OCO
Uitnodiging MEE Groningen ontwikkelingen OCO
MEE Groningen: Leonard Springerlaan 13
Geen activiteiten
5 Activiteiten
09:00
Agendacommissie
Agendacommissie
Elders 1
11 maart woensdag
09:00
Agendacommissie
locatie:
Elders 1
10:00
Werkbezoek aan het Floreshuis -cie. O&W
locatie:
Floresplein 19
13:00
Extra bijeenkomsten
locatie:
Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
16:30
Gecombineerde commissie
locatie:
Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
20:00
Gecombineerde commissie
locatie:
Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
3 Activiteiten
17:30
Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Iedereen doet mee
Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Iedereen doet mee
De Wegwijzer, Ypemaheerd 42
12 maart donderdag
17:30
Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Iedereen doet mee
locatie:
De Wegwijzer, Ypemaheerd 42
19:30
Uitnodiging Coöperatieve Wijkraad en Terugblik evaluatie experimenten Democratische Vernieuwing
locatie:
Ons Belang (Zaagmuldersweg 82c)
20:00
Gesprek over Lokaal Plan van aanpak versterking met bewoners
locatie:
De Levensbron, Vijverweide 26, Ten Boer
1 Activiteiten
16:30
Uitnodiging housewarming Radesingel
Uitnodiging housewarming Radesingel
Radesingel 6
13 maart vrijdag
2 Activiteiten
10:00
Uitnodiging tentoonstelling En toch staat de Martini - 75 jr bevrijding
Uitnodiging tentoonstelling En toch staat de Martini - 75 jr bevrijding
Groninger Museum
20:15
Uitnodiging première van Before-After
Uitnodiging première van Before-After
Stadsschouwburg
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
16:00
geannuleerd LTA-gesprek weth. Jongman + Hans Sietsma
geannuleerd LTA-gesprek weth. Jongman + Hans Sietsma
kr. Jongman
7 Activiteiten
09:00
Geannuleerd: Persuitnodiging Boomfeestdag
Geannuleerd: Persuitnodiging Boomfeestdag
Speelterrein Woldmeerweg Meerstad
18 maart woensdag
09:00
Geannuleerd: Persuitnodiging Boomfeestdag
locatie:
Speelterrein Woldmeerweg Meerstad
11:00
LTA gesprek Wim Koks - wethouder Bloemhoff
locatie:
Kreupelstraat
11:30
geannuleerd LTA gesprek Gijsbertsen -Sietsma
locatie:
Kr. Gijsbertsen
13:00
Deze bijeenkomst is Geannuleerd. Technische sessie grexen (besloten)
locatie:
Radesingel Vergaderzaal 1
14:00
LTA gesprek Rik van Niejenhuis en wethouder de Rook
locatie:
Radesingel
16:30
Geannuleerd commissie
locatie:
Geannuleerd
20:00
Geannuleerd commissie
locatie:
Geannuleerd
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
17:30
Geannuleerd: Uitnodiging KNAW Aardbevingbestendige woningen
Geannuleerd: Uitnodiging KNAW Aardbevingbestendige woningen
RUG, Broerstraat 5, Aula
3 Activiteiten
10:00
LTA gesprek Burgemeester Schuiling en van Niejenhuis
LTA gesprek Burgemeester Schuiling en van Niejenhuis
Radesingel
3 Activiteiten
08:30
Uitnodiging confertentie Verbindend Verduurzamen
Uitnodiging confertentie Verbindend Verduurzamen
Nieuwegein
2 Activiteiten
11:45
Uitnodiging IVBN-congres De Ideale Stad
Uitnodiging IVBN-congres De Ideale Stad
Media Plaza Jaarbeurscomplex te Utrecht (Ruimte Auditorium)
16:00
Geannuleerd: afscheidsreceptie Toon Dashorst
Geannuleerd: afscheidsreceptie Toon Dashorst
Grand Theatre
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten
15:00
Geannuleerd: Uitnodiging opening De Nabershof
Geannuleerd: Uitnodiging opening De Nabershof
Emmen
30 maart maandag
2 Activiteiten
13:30
Geannuleerd: Uitnodiging inspiratiesessie Hoe toegankelijk is uw gemeente
Geannuleerd: Uitnodiging inspiratiesessie Hoe toegankelijk is uw gemeente
Schweitzerlaan 4
16:00
gemeenteraad
gemeenteraad
Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)