Raadsleden

Huidig

Fracties

GroenLinks

9 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Jeffry van Hoorn Fractievoorzitter en raadslid
  2. Femke Folkerts Raadslid
  3. Elte Hillekens Raadslid
  4. Robert Lagestee Raadslid vanaf 31-01-2024
  5. Sophie Middelhuis Raadslid
  6. Ceciel Nieuwenhout Raadslid
  7. Hans Sietsma Raadslid
  8. Tim van de Vendel Raadslid
  9. Jan Visser Raadslid
  10. Peter Swart Woordvoerder

PvdA

6 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Joren van Veen Fractievoorzitter en raadslid
  2. Rozemarijn Gierkink Raadslid
  3. Irene Huitema Raadslid
  4. Rita Pestman Raadslid
  5. Jahir Scoop Raadslid
  6. Rico Tjepkema Raadslid
  7. Fettie Mollema Woordvoerder vanaf 31-01-2024

D66

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Jim Lo-A-Njoe Fractievoorzitter en raadslid
  2. Mirjam Gietema Raadslid
  3. Maria Martinez Doubiani Raadslid
  4. Andrea Poelstra-Bos Raadslid
  5. Tom Rustebiel Raadslid
  6. Vincent Boswijk Woordvoerder

Partij voor de Dieren

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor de Dieren
  1. Wesley Pechler Fractievoorzitter en raadslid
  2. Janette Bosma Raadslid
  3. Bart Hekkema Raadslid
  4. Terence van Zoelen Raadslid

Stadspartij 100% voor Groningen

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Stadspartij 100% voor Groningen
  1. Amrut Sijbolts Fractievoorzitter en raadslid
  2. Niels Hilboesen Raadslid vanaf 31-01-2024
  3. Yaneth Menger Raadslid
  4. Mariska Sloot Raadslid
  5. Marcel den Os Woordvoerder
  6. René Staijen Woordvoerder

SP

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van SP
  1. Daan Brandenbarg Fractievoorzitter en raadslid
  2. Jurrie Huisman Raadslid
  3. Floor Mertens Raadslid
  4. Hans de Waard Raadslid

VVD

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Ietje Jacobs - Setz Fractievoorzitter en raadslid
  2. Elisabeth Akkerman Raadslid
  3. Rik Heiner Raadslid
  4. Teun Havinga Woordvoerder
  5. Eric-Jan Vaes Woordvoerder

Student en Stad

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Student en Stad
  1. Daan Swets Fractievoorzitter en raadslid
  2. Mirte Goodijk Raadslid
  3. Karoline de Groot Raadslid
  4. Olivier van Schagen Woordvoerder vanaf 31-01-2024
  5. Pablo Vermerris Woordvoerder

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Peter Rebergen Fractievoorzitter en raadslid
  2. Laurent Dwarshuis Raadslid
  3. Rosalie van der Heide Woordvoerder
  4. Alexandra Matz Woordvoerder

CDA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Jalt de Haan Fractievoorzitter en raadslid
  2. Etkin Armut Raadslid
  3. Izaak van Jaarsveld Woordvoerder
  4. Sander Kooi Woordvoerder

Partij voor het Noorden

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Partij voor het Noorden
  1. Leendert van der Laan Fractievoorzitter en raadslid
  2. Evelien Bernabela Raadslid
  3. Matthijs Hekert Woordvoerder

PVV

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PVV
  1. Kelly Blauw Fractievoorzitter en raadslid

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

45 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Elisabeth Akkerman Gemeenteraadslid
  2. Etkin Armut Gemeenteraadslid
  3. Evelien Bernabela Gemeenteraadslid
  4. Kelly Blauw Gemeenteraadslid
  5. Janette Bosma Gemeenteraadslid
  6. Daan Brandenbarg Gemeenteraadslid
  7. Laurent Dwarshuis Gemeenteraadslid
  8. Femke Folkerts Gemeenteraadslid
  9. Rozemarijn Gierkink Gemeenteraadslid
  10. Mirjam Gietema Gemeenteraadslid
  11. Mirte Goodijk Gemeenteraadslid
  12. Karoline de Groot Gemeenteraadslid
  13. Jalt de Haan Gemeenteraadslid
  14. Rik Heiner Gemeenteraadslid
  15. Bart Hekkema Gemeenteraadslid
  16. Niels Hilboesen Gemeenteraadslid
  17. Elte Hillekens Gemeenteraadslid
  18. Jeffry van Hoorn Gemeenteraadslid
  19. Jurrie Huisman Gemeenteraadslid
  20. Irene Huitema Gemeenteraadslid
  21. Ietje Jacobs - Setz Gemeenteraadslid
  22. Leendert van der Laan Gemeenteraadslid
  23. Robert Lagestee Gemeenteraadslid
  24. Jim Lo-A-Njoe Gemeenteraadslid
  25. Maria Martinez Doubiani Gemeenteraadslid
  26. Yaneth Menger Gemeenteraadslid
  27. Floor Mertens Gemeenteraadslid
  28. Sophie Middelhuis Gemeenteraadslid
  29. Ceciel Nieuwenhout Gemeenteraadslid
  30. Wesley Pechler Gemeenteraadslid
  31. Rita Pestman Gemeenteraadslid
  32. Andrea Poelstra-Bos Gemeenteraadslid
  33. Peter Rebergen Gemeenteraadslid
  34. Tom Rustebiel Gemeenteraadslid
  35. Jahir Scoop Gemeenteraadslid
  36. Hans Sietsma Gemeenteraadslid
  37. Amrut Sijbolts Gemeenteraadslid
  38. Mariska Sloot Gemeenteraadslid
  39. Daan Swets Gemeenteraadslid
  40. Rico Tjepkema Gemeenteraadslid
  41. Joren van Veen Gemeenteraadslid
  42. Tim van de Vendel Gemeenteraadslid
  43. Jan Visser Gemeenteraadslid
  44. Hans de Waard Gemeenteraadslid
  45. Terence van Zoelen Gemeenteraadslid

Burgemeester

Bekijk pagina
Leden van Burgemeester
  1. Koen Schuiling Burgemeester

Griffier

Leden van Griffier
  1. Josine Spier Griffier

Presidium

Bekijk pagina
Leden van Presidium
  1. Koen Schuiling Burgemeester
  2. Josine Spier Griffier
  3. Peter Kommerij Secretaris
  4. Kelly Blauw Fractievoorzitter
  5. Daan Brandenbarg Fractievoorzitter
  6. Jalt de Haan Fractievoorzitter
  7. Jeffry van Hoorn Fractievoorzitter
  8. Ietje Jacobs - Setz Fractievoorzitter
  9. Leendert van der Laan Fractievoorzitter
  10. Jim Lo-A-Njoe Fractievoorzitter
  11. Wesley Pechler Fractievoorzitter
  12. Peter Rebergen Fractievoorzitter
  13. Amrut Sijbolts Fractievoorzitter
  14. Daan Swets Fractievoorzitter
  15. Joren van Veen Fractievoorzitter

Audit Committee

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van Audit Committee
  1. Peter Kommerij Secretaris
  2. Elisabeth Akkerman Raadslid
  3. Leendert van der Laan Raadslid
  4. Daan Swets Raadslid
  5. Joren van Veen Raadslid
  6. Tim van de Vendel Raadslid

Agendacommissie

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Agendacommissie
  1. Ceciel Nieuwenhout Voorzitter agendacommissie
  2. Josine Spier Griffier
  3. Wolbert Meijer Secretaris
  4. Irene Huitema Raadslid
  5. Jim Lo-A-Njoe Raadslid
  6. Amrut Sijbolts Raadslid
  7. Terence van Zoelen Raadslid

Begeleidingscommissie Aardbevingdossier

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Begeleidingscommissie Aardbevingdossier
  1. Etkin Armut Raadslid
  2. Rita Pestman Raadslid
  3. Peter Rebergen Raadslid
  4. Tom Rustebiel Raadslid

Klankbordgroep Rekenkamer

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Klankbordgroep Rekenkamer
  1. Elte Hillekens Raadslid
  2. Maria Martinez Doubiani Raadslid
  3. Jahir Scoop Raadslid
  4. Mariska Sloot Raadslid

Werkgeverscommissie

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van Werkgeverscommissie
  1. Ietje Jacobs - Setz Raadslid
  2. Wesley Pechler Raadslid
  3. Amrut Sijbolts Raadslid

Leden Algemeen bestuur Meerschap Paterswolde

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Leden Algemeen bestuur Meerschap Paterswolde
  1. Andrea Poelstra-Bos Raadslid
  2. Tim van de Vendel Raadslid

Lid Bestuur Sociaal Fonds Groningen

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Lid Bestuur Sociaal Fonds Groningen
  1. Yaneth Menger Raadslid

Leden stuurgroep revitalisering Stadhuis

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Leden stuurgroep revitalisering Stadhuis
  1. Jalt de Haan Raadslid
  2. Amrut Sijbolts Raadslid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Josine Spier Griffier
  2. Peter Kommerij Sr. Raadsadviseur
  3. Wolbert Meijer Sr. Raadsadviseur
  4. Willeke Bierman Raadsadviseur
  5. Sven van Erp Raadsadviseur
  6. Greet Mulder Raadsadviseur
  7. Roelf Reinders Communicatie adviseur
  8. Esther Dallinga Sr. Medewerker Griffiebureau
  9. Y. Sikken Medewerker Griffiebureau
  10. Rie Waijer Medewerker Griffiebureau

Voorzitter gemeenteraad

Bekijk pagina
Leden van Voorzitter gemeenteraad
  1. Koen Schuiling Voorzitter van de raad

Plv. voorzitter gemeenteraad

Bekijk pagina
Leden van Plv. voorzitter gemeenteraad
  1. Ceciel Nieuwenhout plv. voorzitter
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens