Vergadering



Vergadering van Politieke woensdag (Dag agenda)
Datum: 06-10-2021 10:00 uur


Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Voorzitter: Rik van Niejenhuis
Griffier: Willeke Bierman; 050 367 4035, willeke.bierman@groningen.nl
11.00 - 12.00 uur 5
-
Voorzitter: Ceciel Nieuwenhout
Griffier: Roelf Reinders: 050 367 7653, roelf.reinders@groningen.nl
10.00 - 12.00 uur 10
Voorzitter: Tessa Moorlag
Griffier: Greet Mulder: 050 367 7725, greet.mulder@groningen.nl
13.00 - 14.30 uur 3
Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Voorzitter: Koosje van Doesen
Griffier: Peter Kommerij: 050 367 7727, peter.kommerij@groningen.nl
15.30 - 16.20 uur 1
16.30 - 17.20 uur 0
2
2
3
1
3
4
3
4
2
Voorzitter: Jan Visser
Griffier: Judith Adema: 06 29638643, judith.adema@groningen.nl
17.30 - 19.00 uur 9
Voorzitter: Koosje van Doesen
Griffier: Wolbert Meijer: 050 367 7726, wolbert.meijer@groningen.nl
20.00 - 21.00 uur 2
Voorzitter: Terence van Zoelen
21.10 - 22.30 uur 3
Topweer (Provinciehuis)
Voorzitter: Hans Sietsma
Griffier: Willeke Bierman; 050 367 4035, willeke.bierman@groningen.nl
16.30 - 17.20 uur 9
17.30 - 19.00 uur 3
Voorzitter: Jasper Boter
Griffier: Judith Adema: 06 29638643, judith.adema@groningen.nl
20.00 - 21.30 uur 7
Algemene bijlage
Dagplanning Politieke Woensdag 6 oktober 2021 (pdf, 179.96 KB)
2021-10-06 Combi-besluitenlijst Politieke Woensdag (pdf, 94.56 KB)
06-10-2021 verslag politieke woensdag 15.30 uur - Vragenuur (pdf, 138.54 KB)
06-10-2021 verslag politieke woensdag 16.30 uur - Conformstukken (pdf, 106.82 KB)
06-10-2021 verslag politieke woensdag 17.30 uur - Gebiedsvisie Westpoort en Icopal (pdf, 234.84 KB)
06-10-2021 verslag politieke woensdag 20.00 uur - Aduarderdiepsterweg (pdf, 247.38 KB)
06-10-2021 verslag politieke woensdag 21.10 uur - Aanpak overlast door houtrook (pdf, 170.29 KB)