Uitnodiging CHnl, Excursie Groningen, 13 oktober van 12-18u

  • 13 oktober 2023 12:00 tot 18:00
  • locatie: Groningen (exacte locatie volgt)
Direct opslaan in uw agenda

Uitnodiging: vrijdag 13 oktober - excursie naar Groningen!
12.00 – 18.00u

CHnl gaat naar het noorden! Vrijdag 13 oktober gaan we op excursie naar Groningen, waar onze leden Het Paleis en De Pijp ons met veel enthousiasme ontvangen. De excursie bestaat uit een fietstocht langs verschillende broedplaatsen en een Kennismiddag. Deelname is gratis en aanmelden kan via deze link.

Programma
De excursie bestaat uit twee delen; een fietstocht langs verschillende creatieve plekken in de stad en een inhoudelijk gedeelte, waarin we o.a. dieper ingaan op het broedplaatsenbeleid van de gemeente. Het concept-programma is als volgt:

12.00u: Verzamelen voor de lunch (locatie wordt later bekend gemaakt)
13.00u: Fietstocht langs verschillende broedplaatsen (zorg voor eigen vervoer)
15.30u: Interactieve Werksessie (locatie wordt later bekend gemaakt)
17.30u: Borrel
18.00u: Einde

Optioneel: samen eten in de stad.

Meer details over het programma volgen binnenkort. Inschrijven voor de excursie kan via deze link.


Meer over De Pijp en Het Paleis
De Pijp Groningen
is een creatieve fabriek, waar cultuurliefhebbers, professionele kunstenaars en vormgevers maken, ontmoeten, vernieuwen. Dat gebeurt in ateliers, werkplaatsen en eventruimtes. Het Paleis Groningen is een cultuurverzamelgebouw, waar kunstenaars, vormgevers, ondernemers en cultuurliefhebbers elkaar kunnen ontmoeten en inspireren, waar wonen en werken samengaan. In Het Paleis bevinden zich woningen, ateliers en bedrijfsruimtes.


Eten
Mocht er voldoende interesse zijn dan kunnen we na afloop van de excursie samen eten in Groningen. Of je hieraan deel wil nemen, kan je aangeven via het inschrijfformulier.

We hopen jullie te zien in Groningen!

Hartelijke groet namens het hele bestuur,
Veerle en Anne

--


info@creatievehubs.nl
www.creatievehubs.nl
Volg ons en onze leden via de website en LinkedIn.