Raadsleden

Huidig

Fracties

GroenLinks

GroenLinks
9 zetels

PvdA

PvdA
6 zetels

D66

D66
5 zetels

Partij voor de Dieren

Partij voor de Dieren
4 zetels

Stadspartij 100% voor Groningen

Stadspartij 100% voor Groningen
4 zetels

SP

SP
4 zetels

VVD

VVD
3 zetels

Student en Stad

Student en Stad
3 zetels

ChristenUnie

ChristenUnie
2 zetels

CDA

CDA
2 zetels

Partij voor het Noorden

Partij voor het Noorden
2 zetels

PVV

PVV
1 zetel

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

Gemeenteraad
45 zetels
Leden van Gemeenteraad
Elisabeth Akkerman Gemeenteraadslid
Etkin Armut Gemeenteraadslid
Evelien Bernabela Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Steven Bosch Gemeenteraadslid
Janette Bosma Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Daan Brandenbarg Gemeenteraadslid
Jimmy Dijk Gemeenteraadslid
Femke Folkerts Gemeenteraadslid tot 21-12-2022
Rozemarijn Gierkink Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Mirjam Gietema Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Mirte Goodijk Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Karoline de Groot Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Jalt de Haan Gemeenteraadslid
Rik Heiner Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Bart Hekkema Gemeenteraadslid vanaf 06-07-2022
Elte Hillekens Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Jeffry van Hoorn Gemeenteraadslid
Irene Huitema Gemeenteraadslid vanaf 29-06-2022
Ietje Jacobs - Setz Gemeenteraadslid
Justine Jones Gemeenteraadslid
Wim Koks Gemeenteraadslid vanaf 28-09-2022
Leendert van der Laan Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Benni Leemhuis Gemeenteraadslid
Jim Lo-A-Njoe Gemeenteraadslid
Maria Martinez Doubiani Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Yaneth Menger Gemeenteraadslid
Sophie Middelhuis Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Hans Moerkerk Gemeenteraadslid
Ceciel Nieuwenhout Gemeenteraadslid vanaf 21-08-2022
Wesley Pechler Gemeenteraadslid
Rita Pestman Gemeenteraadslid vanaf 29-06-2022
Andrea Poelstra-Bos Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Dennis Ram Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Peter Rebergen Gemeenteraadslid vanaf 29-06-2022
Tom Rustebiel Gemeenteraadslid
Hans Sietsma Gemeenteraadslid
Amrut Sijbolts Gemeenteraadslid
Mariska Sloot Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Joren van Veen Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Tim van de Vendel Gemeenteraadslid vanaf 11-05-2022
Hans de Waard Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Els van der Weele Gemeenteraadslid
Sten Wennink Gemeenteraadslid vanaf 30-03-2022
Terence van Zoelen Gemeenteraadslid
Vacature i.v.m. vertrek Julian Bushoff naar Tweede Kamer per 22-11-22 Gemeenteraadslid tot 21-12-2022

Burgemeester

Burgemeester
Leden van Burgemeester
Koen Schuiling Burgemeester

Griffier

Griffier
Leden van Griffier
Josine Spier Griffier

Presidium

Presidium

Audit Committee

Audit Committee
7 zetels

Agendacommissie

Agendacommissie
4 zetels

Klankbordgroep Rekenkamer

Klankbordgroep Rekenkamer
4 zetels

Werkgeverscommissie

Werkgeverscommissie
3 zetels

Leden Algemeen bestuur Meerschap Paterswolde

Leden Algemeen bestuur Meerschap Paterswolde
2 zetels
Leden van Leden Algemeen bestuur Meerschap Paterswolde
Andrea Poelstra-Bos Raadslid
Tim van de Vendel Raadslid

Lid Bestuur Sociaal Fonds Groningen

Lid Bestuur Sociaal Fonds Groningen
1 zetel
Leden van Lid Bestuur Sociaal Fonds Groningen
Yaneth Menger Raadslid

Leden stuurgroep revitalisering Stadhuis

Leden stuurgroep revitalisering Stadhuis
3 zetels
Leden van Leden stuurgroep revitalisering Stadhuis
Jalt de Haan Raadslid
Benni Leemhuis Raadslid
Amrut Sijbolts Raadslid

Griffie

Griffie

Voorzitter gemeenteraad

Voorzitter gemeenteraad
Leden van Voorzitter gemeenteraad
Koen Schuiling Voorzitter van de raad

Plv. voorzitter gemeenteraad

Plv. voorzitter gemeenteraad
Leden van Plv. voorzitter gemeenteraad
Hans Sietsma plv. voorzitter
Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens