Vandaag
2 Activiteiten

Uitnodiging Groningen Airport Eelde

Luchthavenrestaurant Bites en Flights

technische sessie RES

Zuiderdiep
1 Activiteiten

Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten

Assen
2 Activiteiten

Uitnodiging Raad van Kinderen

Radesingel

Uitnodiging Wintercafé

in de FPC VAN MESDAG
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken

Bie de Buuf, Paradijsvogelstr. 10
Geen activiteiten
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging MEE Groningen ontwikkelingen OCO

MEE Groningen: Leonard Springerlaan 13
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Uitnodiging housewarming Radesingel

Radesingel 6
2 Activiteiten

Uitnodiging tentoonstelling En toch staat de Martini - 75 jr bevrijding

Groninger Museum

Uitnodiging première van Before-After

Stadsschouwburg
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Geannuleerd: Uitnodiging KNAW Aardbevingbestendige woningen

RUG, Broerstraat 5, Aula
2 Activiteiten

Uitnodiging IVBN-congres De Ideale Stad

Media Plaza Jaarbeurscomplex te Utrecht (Ruimte Auditorium)

Geannuleerd: afscheidsreceptie Toon Dashorst

Grand Theatre
Geen activiteiten
Geen activiteiten
1 Activiteiten

Geannuleerd: Uitnodiging opening De Nabershof

Emmen
2 Activiteiten

Geannuleerd: Uitnodiging inspiratiesessie Hoe toegankelijk is uw gemeente

Schweitzerlaan 4

gemeenteraad

Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
1 Activiteiten

Geannuleerd: Uitnodiging Symposium Na Nu (over wonen & leven)

Health Hub Roden
Geen activiteiten
1 Activiteiten

GEANNULEERD: Uitnodiging Raadsacademie

Van der Valk Groningen-Hoogkerk
Geen activiteiten

Activiteiten in maart 2020

Uitnodiging Groningen Airport Eelde 18:30 22:00 locatie: Luchthavenrestaurant Bites en Flights
technische sessie RES 19:30 20:00 locatie: Zuiderdiep
Uitnodiging regiobijeenkomst belangenbehartiging verstandelijk beperkten 19:30 21:30 locatie: Assen
Informatiebijeenkomst Kardinge 10:00 11:30 locatie: Kardinge
Werkbezoek Selwerd wijkvernieuwing 13:30 15:30 locatie: wijkbedrijf Selwerd, Bottelroosstraat 3, Groningen
Actualiteitendebat 20:00 23:59 locatie: Oude raadzaal
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Oude raadzaal
Uitnodiging Raad van Kinderen 15:00 17:00 locatie: Radesingel
Uitnodiging Wintercafé 19:00 20:30 locatie: in de FPC VAN MESDAG
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 19:30 21:30 locatie: Bie de Buuf, Paradijsvogelstr. 10
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Extern
BOT sessie Ma. Akkoord Onderwijs 10:30 11:30 locatie: Floreshuis, Floresplein 19
Energiezuinig en betaalbaar wonen overleg 11:45 12:45 locatie: Vergaderzaal 1 (intern)
Werksessie Stedebouwkundig plan gebiedsontwikkeling zuidzijde (station) (cie. R&W en B&V) 13:00 15:00 locatie: Vergaderzaal 1 Radesingel
Technische sessie IHP (intern) 15:00 16:00 locatie: Radesingel 6, Vergaderzaal 1
Gecombineerde commissie 16:30 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Uitnodiging ondertekening intentieovereenk. skillspark Meerstad 09:30 11:00 locatie: Bureau Meerstad
Uitnodiging Bedrijvenvereniging ZO; onthulling standbeeld Thies Dijkhuis 12:00 13:30 locatie: Euvelgunnerheem
Uitnodiging bijeenkomst Veiligheidsplan Veiligheidsregio Groningen 2020-2024 19:00 20:30 locatie: Radesingel 6
Uitnodiging college Tour Aletta Jacobsprijs 19:45 22:30 locatie: nnb
Uitnodiging bijeenkomsten Evaluatie Experimenten Democratische Vernieuwing / Gebiedsgericht Werken 20:00 22:00 locatie: Wijkrestaurant De Duindoorn, Duindoornstr. 91
Uitnodiging MEE Groningen ontwikkelingen OCO 16:45 19:15 locatie: MEE Groningen: Leonard Springerlaan 13
Agendacommissie 09:00 23:59 locatie: Extern
Rekenkamer 09:30 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Werkbezoek aan het Floreshuis -cie. O&W 10:00 12:15 locatie: Floresplein 19
Begeleidingscommissie Aardbevingsdossier 12:00 23:59 locatie: Extern
Extra bijeenkomsten 13:00 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Gecombineerde commissie 16:30 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Gecombineerde commissie 20:00 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Uitnodiging bewonersavond wijkvernieuwing Beijum Iedereen doet mee 17:30 20:30 locatie: De Wegwijzer, Ypemaheerd 42
Uitnodiging Coöperatieve Wijkraad en Terugblik evaluatie experimenten Democratische Vernieuwing 19:30 21:30 locatie: Ons Belang (Zaagmuldersweg 82c)
Gesprek over Lokaal Plan van aanpak versterking met bewoners 20:00 22:00 locatie: De Levensbron, Vijverweide 26, Ten Boer
Uitnodiging housewarming Radesingel 16:30 17:30 locatie: Radesingel 6
Uitnodiging tentoonstelling En toch staat de Martini - 75 jr bevrijding 10:00 17:00 locatie: Groninger Museum
Uitnodiging première van Before-After 20:15 22:00 locatie: Stadsschouwburg
Geannuleerd: Persuitnodiging Boomfeestdag 09:00 10:15 locatie: Speelterrein Woldmeerweg Meerstad
Audit committee 2020 09:30 23:59 locatie: Extern
Deze bijeenkomst is Geannuleerd. Technische sessie grexen (besloten) 13:00 14:30 locatie: Radesingel Vergaderzaal 1
Geannuleerd commissie 16:30 23:59 locatie: Geannuleerd
Geannuleerd commissie 20:00 23:59 locatie: Geannuleerd
Geannuleerd: Uitnodiging KNAW Aardbevingbestendige woningen 17:30 20:30 locatie: RUG, Broerstraat 5, Aula
Begeleidingscommissie Aardbevingsdossier 13:00 23:59 locatie: Extern
Presidium 15:00 23:59 locatie: Nieuwe B&W kamer
Uitnodiging VNG consultatiebijeenkomst Wet Financiële Verhoudingen 15:30 18:00 locatie: Best Western Hotel Plaza Groningen
Geannuleerd commissie 16:30 23:59 locatie: Geannuleerd
Uitnodiging confertentie Verbindend Verduurzamen 08:30 17:00 locatie: Nieuwegein
Uitnodiging raad van kinderen 15:00 17:00 locatie: Radesingel
GEANNULEERD Startbijeenkomst harmonisatie sporttarieven 19:30 21:00 locatie: Kardinge
Uitnodiging IVBN-congres De Ideale Stad 11:45 17:00 locatie: Media Plaza Jaarbeurscomplex te Utrecht (Ruimte Auditorium)
Geannuleerd: afscheidsreceptie Toon Dashorst 16:00 18:00 locatie: Grand Theatre
Geannuleerd: Uitnodiging opening De Nabershof 15:00 17:00 locatie: Emmen
Geannuleerd: Uitnodiging inspiratiesessie Hoe toegankelijk is uw gemeente 13:30 16:00 locatie: Schweitzerlaan 4
gemeenteraad 16:00 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
Geannuleerd: Technische sessie beter benutten (sport) 10:00 11:30 locatie: Radesingel
Agendacommissie 13:00 23:59 locatie: Extern
Begeleidingscommissie Aardbevingsdossier 13:00 23:59 locatie: Extern
Geannuleerd commissie 16:00 23:59 locatie: Geannuleerd
gemeenteraad 16:30 23:59 locatie: Vergaderzaal 1 (Radesingel 6)
GEANNULEERD Beeldvormende sessie Groenplan 20:00 22:00 locatie: Zuiderdiep - hal
Geannuleerd commissie 20:00 23:59 locatie: Geannuleerd
Geannuleerd: Uitnodiging Symposium Na Nu (over wonen & leven) 12:00 17:00 locatie: Health Hub Roden
GEANNULEERD: Uitnodiging Raadsacademie 09:30 12:30 locatie: Van der Valk Groningen-Hoogkerk